TOKYO POWDER industries 
BLACK 330g / 135g magnézium


 

BLACK je magnézium pre všestranné použitie, v ktorom sa snúbia všetky silné vlastnosti Tokyo Powder.

 

Základný pilier ďalšej nadstavby a vstupenka do sveta efektívneho mádžovania. Je jemné, ľahko sa aplikuje, potrebuješ ho menej a dlhšie vydrží na prstoch.

 

Spotené ruky aj suché ruky horolezci môžu dosiahnuť uspokojivé trenie v mnohých situáciách. Táto vynikajúca stabilita je dôvodom, prečo je BLACK najsilnejší, keďže sa celkovo predalo viac ako 100 000 kusov.

 

Dostáva od nás TOP hodnotenie CENA/VÝKON.

 

Predáva sa vo výhodnom 330g balení alebo v malej 135g verzii.

 

MOC: 330g / 25 €, 135g / 15€ 

 

Príbeh vývoja magnézia 
TOKYO POWDER BLACK.

 

Možno ste už počuli vysvetlenie, že uhličitan horečnatý nezvyšuje trenie len tým, že absorbuje pot z vašich rúk, ale má schopnosť generovať veľkú treciu silu.

 

Na začiatku vývoja sme premýšľali, ako potlačiť vlhkosť vracajúcu sa do mikroskopickej medzery medzi ruku a horninu, ktorá bola vysušená mádžom a opakovaným skúšaním a overovaním, mohol byť vytvorený BLACK, magnézium s výnimočným trením.

 

Presný dôvod tejto vysokej trecej sily nie je známy, ale vedci predpokladajú, že jemná zmes šupinatých zŕn a normálnych zŕn, videná pod elektrónovým mikroskopom, môže byť tajomstvom silného koeficientu trenia. To je to o čom hovorím. Každopádne, svet trenia je hlboký a zdá sa, že je tu ešte veľa neznámych.