TOKYO POWDER industries 
HIGH GARAGE 50g magnézium

 

 

High Garage s červenou nálepkou je magnézium s vysokým trením, ktoré bude účinné v skutočných bitkách. Vyznačuje sa úžasnou odolnosťou, udržaním vysokého trenia aj v horúcom prostredí presahujúcom 30 stupňov a tiež vykazuje vysoký výkon ako základ pre práškové magnézium.

 

High Garage bol vyrobený predovšetkým pre domáce tréningy, kde sa v porovnaní s inými magnéziami uvoľňuje menej častíc, menej prachu.


Obsah alkoholu je v ňom nízky a nevyparuje sa tak rýchlo ako ostatné tekuté mádža na trhu. Tiež je dôležité mať na pamäti, že je to skôr pasta ako kvapalina.

 

O separácii vody

Výkon bude lepší, ak prispôsobíte použitie podľa typu rúk používateľa.

 

Používatelia so suchými rukami majú tendenciu sa aj naďalej cítiť dobre, keď High Garage zmiešajú s vodou. Na druhej strane používatelia so slizkými rukami majú tendenciu zvyšovať trenie, keď vylejú vodu. (Existujú individuálne rozdiely vo výkone

 

Rovnako ako bežné tekuté mádžo sa časť vody oddelí, ak ju necháte dlhší čas. Do poznámok na zadnej strane sme tiež pridali text, ktorý vás žiada, aby ste vodu pred použitím premiešali alebo vyhodili. 

Pozor iba 50g balenie! 

 

cena: 12 € s DPH

doprava 3,50 € na výdajné miesto