AKTUALITY

ZERMATT BIKE 2013

LIVIGNO BIKE 2012

Keď na bike, tak do raja MTB, tentoraz  ale bez Chána. Fakt sa nám nezmestil do auta. Ale dal by 214 km s 5400 m prevýšením za 3 dni? Skoro ani ja nie, má prdelka ešte dlho spomínala :) Doma s pánečkom mu bolo žiť, maznákovi.

 
 

GRÉCKE LETO 2012

Hurá ide sa vegetiť!!! Máme čas, tak prečo si nezaliezť v mystickej oblasti, ktorú zbožňuje aj Chán. Rád sa hrá s korytnačkami. Je to najkrajšia a najlepšia lezecká oblasť, spĺňa všetkých možných 100bodov. Lezenie do kopca, dlhé, bez omáčky s bouldrami na konci, po ciagľoch, žltočervená skala, milí ľudia a dobré jedlo. Ale bonusom je to miesto, mystické, v kaňone, pri rieke, pod platanmi. Daj ma tam späť. A vyliezla som si tu svoje najkrajšie 7c+, 7c čičká do zbierky, len je škoda, že Riči to tam už skoro všetko pokosil. Keď budete chcieť, možno Vám prezradím kde to miesto je :)

 
 

ĽADY SÚ ČEREŠNIČKOU ROKU 2011

Keď nás už tak pekne prosíš Chánko, vezmeme ťa s nami na výlet po ľadových krásach... nech si túto zimu užiješ naplno aj ty. Dostaneš oblečok a môžeš celý deň šantiť v snehu, papať svoju ľadovú drť a večer zaslúžene vegetiť pri pohári francúzskeho vínka. Neviem ako ty? Ale my sme si veľmi užili  :-)

 
 

POĽOVKY V ZÁLUŽÍ 2010

Náš poľovno-pracovný rok znamená, že ja po robote utekám na každú jednu poľovku, musím predsa spraviť radosť svojej štvornohej láske a ona mi to dvakrát vráti. Zopár fotiek z novoročných poľovačiek vo Veľkom Záluží, kde veľmi radi chodíme. Zapoľovali  sme na zajacov a paničke sa dnes darilo i strieľať. Ďalšie foto sú z platených poľovačiek na bažanty, ktoré boli v najkrajšom počasí: slnko a sneh.... čo viac môžeme chcieť.

 
 

ST. LEGER 2009

Naša jarná príprava vo Francúzsku. Lezenie vo Francúzsku je fajn :), lebo všade je dobrý syr, dobré víno, ešte lepší syr a lepšie víno. Chánko má rád jarné kúpačky i naše spoločné čítacie restíky. Staint Leger du Ventoux nie je úplne oblasť pre začiatočníkov, ale keď už lezieš nad 7a, zazváraš si mega brutálne.

 
 

FONTAINEBLEAU 2009

Presun do mekky boulderingu Fontainebleu, mne tu byť s chromým kolenom to je za trest! Ale partička ako lusk znamená, že sranda a pučenica bude programom každého dňa. A Chánko mohol drevá kusať od rána do rána :)
Foto: MISTR KAMINEK

 
 

BIKE SR 2009

Pekné leto na biku. Také trošku objavovacie XC jazdenie. Chán a Wilie sú NAJbikový štvornohý parťáci.

 
 

ZAJACE V PN 2009

100 zajačikov  na výrade. V sobotu 28.11.09 naša prvá tohtoročná jesenná poľovka v Piešťanoch. Obaja sme nažhavení, teda Chán aj za desiatich. Super partia ľudí = Marcel Bednár, dobrý revír a dobre mi robil pes, už nič viac mi netreba :)  Veľmi dobrá akcia. Ďakujem za super fotky Karol.