AKTUALITY

ZERMATT BIKE 2013

LIVIGNO BIKE 2012

Keď na bike, tak do raja MTB, tentoraz  ale bez Chána. Fakt sa nám nezmestil do auta. Ale dal by 214 km s 5400 m prevýšením za 3 dni? Skoro ani ja nie,má prdelka ešte dlho spomínala :) Doma s pánečkom mu bolo žiť, maznákovi.

 
 

GRÉCKE LETO 2012

Hurá ide sa vegetiť!!! Máme čas, tak prečo si nezaliezť v mystickej oblasti, ktorú zbožňuje aj Chán. Rád sa hrá s korytnačkami. 

 
 

ĽADY SÚ ČEREŠNIČKOU ROKU 2011

Keď nás už tak pekne prosíš Chánko, vezmeme ťa s nami na výlet po ľadových krásach... nech si túto zimu užiješ naplno aj ty. Dostaneš oblečok a môžeš celý deň šantiť v snehu, papať svoju ľadovú drť a večer zaslúžene vegetiť pri pohári francúzskeho vínka. Neviem ako ty? Ale my sme si užili  :-)

 
 

POĽOVKY V ZÁLUŽÍ 2010

Zopár fotiek z novoročných poľovačiek vo Veľkom Záluží, kde veľmi radi chodíme. Zapoľovali  sme na zajacov a paničke sa dnes darilo i strieľať. Ďalšie foto sú z platených poľovačiek na bažanty, ktoré boli v najkrajšom počasí: slnko a sneh.... čo viac môžeme chcieť.

 
 

ST. LEGER 2009

Naša jarná príprava vo Francúzsku.

 
 

FONTAINEBLEAU 2009

Presun do mekky boulderingu Fontainebleu, mne tu byť s chromým kolenom to je za trest!
Foto: MISTR KAMINEK

 
 

BIKE SR 2009

Pekné leto na biku.

 
 

ZAJACE V PN 2009

V sobotu 28.11.09 naša prvá tohtoročná jesenná poľovka v Piešťanoch. Obaja sme nažhavení, teda Chán aj za desiatich. Super partia ľudí, dobrý revír a fajn mi robil pes - sto zajačkov  na výrade. Dobrá akcia. Ďakujem za super fotky Karol.